Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
NĚMECKO WILLSTÄTT PDF Print E-mail
Written by iwush   
Thursday, 23 September 2010 00:00
There are no translations available.

18.-19.9.2010 WILLSTÄTT

 

nemecko (1)

nemecko (21)

 

Poslední letní víkend jsem se s Gábinkou společně s Helčou Wizard Bull a Anetkou Magic Black vypravila na dvě výstavy do Německa. K posuzování byli přizváni dva angličtí rozhodčí Mrs.Bev Harrison a  Mr. Jamie Mace.V krásném prostředí místního hřebčína, kde byly výstavy pořádány a za slunného počasí se nám opravdu zadařilo! První den posuzoval feny sympatický Jamie Mace. Gabrielka se panu rozhodčímu velice líbila,  vyhrála svou třídu a následně  byla vybrána jako nejlepší fena celé výstavy.

JAMAICA REGGAE WIZARD BULL V1CAC, KLUBOVÁ VÍTĚZKA!

Druhý den posuzovala feny Bev Harrison a Gáboinku vybrala na druhé místo.

JAMAICA REGGAE WIZARD BULL V2,RES CAC

I ostatním členům naší výpravy se dařilo. Od obou rozhodčích CH.Dortohea Wizard Bull ve třídě šampionů V1CAC. CH.Dream Tymy Fransimo Bohemia při posuzování Mrs.Harrison V3. Avšak druhý výstavní den u Mr.Jamie Mace získal post nejvyšší! V1CAC, Klubový vítěz a BOB. Ještě jednou gratulujeme!

Byl to opravdu velice příjemný víkend, Gábinka si s Tymískem opět pořádně zařádila, přičemž jsem je i nafotila:-) Tito dva krásní   představitele plemene SBT mají tento rok ještě naplánovanou jednu společnou akcičkuWink . Více plánované krytí!